ÜLDINE HOOLDUS JA PUHASTAMINE

Kõrgsurvelaminaadist tööpinnad on valmistatud parimatest materjalidest, parimat oskusteavet kasutades.

Dekoratiivlaminaadi pind on eriti kestev ja tema hooldamine ei nõua mingeid pingutusi. Üldine puhastamine toimub niiske lapiga ja nõrga puhastusvahendiga või soojas vees lahustatud mitteabrasiivse puhastiga. Kindlustamaks Teie jätkuvat rahulolu oma ostuga, soovitame järgida neid lihtsaid pilte ja nõuandeid.

Mida soovitame vältida:

  • Ahjust või pliidilt võetud asju ära pane otse tööpinnale. Kuumus ja köögiriistal olev rasv või muu mustus võivad jätta puhastamatu jälje
  • Ettevaatlik peaks olema ka triikraua ja sigarettidega
  • Väldi libistamisi. Kare pind või eenduv teravik kraabivad parandamatu kriimu.
  • Ära kunagi lõika toiduaineid otse tööpinnal
  • Vedelikud ei ohusta laminaatpinda otseselt, kuid kuivatage see nii kiiresti kui võimalik. Kriitilised kohad on valamute, pliitide ja muude lõigete läheduses, kus niiskus võib sattuda aluspinda.

Kriimustuskindlust mõjutavad omadused
Kõik IKI plaadid valmistatakse ühesugusel viisil samast toorainest. Siiski on kriimustused ja muud kulumis-jäljed tumedatel pindadel tunduvalt selgemini näha kui heledatel. Mustriga plaadil ei ole kriimustused nii hästi nähtavad kui ühevärvilistel ning reljeefse mustriga plaadid on selles mõttes praktilisemad kui läikivad. Näiteks Crystal-pinnaga (CR-pind) hele laminaat näeb ka tugeva kulumise korral kauem hea välja kui tume läikpinnaga (BR-pind) laminaat.