Köögikappide karkassid

Keittiön kaapin rungot

Puustelli mööblikarkassid kavandatakse individuaalselt iga eesmärgi jaoks eraldi ning samas maksimeeritakse mööblieseme mahutavust. Valmistame karkassid mürgivabalt puhtaimatest saadaval olevatest materjalidest ja katame üleni nende servad. Meie mööbel ei põhjusta kodus sisekliimaprobleeme.

Meie mööbli TailorMade-mõõdistus avab uksed ergonoomiale ja muudab kavandamise veelgi innustavamaks. Võimalusi on peaaegu piiramatult, nii et ka väikesest ruumist saab toimiva ja meeldiva. Karkassid on mööbli selgroog, mille abil on võimalik saavutada ergonoomiat ja töötamismugavust. Seega pole mitte ükskõik, missuguste mõõtmetega mööbliesemed on, ega ka see, mis materjalist need on tehtud.

Puustelli mööbli disainimisel on võetud arvesse ka paigaldust. Iga integreeritava kodumasina jaoks mõõdistatakse ja valmistatakse eraldi oma mööbel. Kodumasinate piisav õhuringlus saavutatakse Puustelli biokomposiitresti abil. Ka valamukappide torude kohti on juba eelnevalt võimalikult täpselt arvestatud. Nii pole vaja hakata mööbli juures muudatusi tegema, mis aeglustaks ka paigaldamist. Lõpptulemus on samuti korralik.

Puustelli karkassimaterjalid oma erinevates toonides inspireerivad sisustama kogu kodu. Tuttavad melamiinkarkassid on saanud enda kõrvale ka muid variante. Võite valida oma koju kaunid spoonkarkassid koos nooblite peitsitoonidega, atraktiivsed Fosb-avakarkassid, mis on teostatud suurepärastes värvitoonides ning säravhõbedastes pärltoonides. Kõige tipuks on loomulikult innovatiivsed biokarkassid kas lihtsalt niisugustena või koos klaasraamide ja spoonkülgedega. Tutvu materjalidega.