Puustelli myymälät

Puustelli – kodu parim osa


Meie mürgivaba toodang tagab, et Puustelli toodete valmistamine on turvaline, neid on turvaline kasutada ja nende elukaare lõppedes on võimalik mööblit või selle osi uuskasutada, toormena taaskasutada või hävitada turvaliselt põletamise teel. Puustelli köök valmistatakse alati täpselt kliendi individuaalse tellimuse kohaselt. Suuremahulist saritoodangut Puustellis ei ole.

Puustelli kauplused

Puustelli kauplused ei ole mistahes pisikesed poed, vaid mööblikauplused, mis suudavad pakkuda oma klientidele parimat, mida kogu riigis saada on, ning äärmiselt asjatundlikku ja professionaalset tervikteenust planeerimisest kuni paigalduseni välja. Sinul pole vaja olla spetsialist. Meie oleme.

Puustelli ettevõtjad

Frantsiisi alusel toimuv tegevus pakub kaasaegset ja paindlikku võimalust koos töötada. Puustelli ISO 9001 standardile vastava kvaliteedijuhtimise süsteemi erandlikult laia kvaliteedisertifitseerimise kasu laieneb Puustelli kauplusetegevuseni välja, kuhu ka Puustelli paigalduskeskused koos oma toimingutega kuuluvad. Toodete ja teenuste kvaliteet toob loomulikult kasu meie klientidele, kes saavad sellest osa koolitatud ja oskuslike müüjate ja nende spetsiaalsete tööriistade abil. Puustellis teevad kaupluste töötajad tihedat koostööd tehasetöötajatega. Koostöö on lähedane ja äärmiselt kodune.

Puustelli erakorraliselt lai ISO 9001 sertifikaadile vastav kvaliteedisüsteem hõlmab kogu kauplusetegevust Puustelli paigaldusteni välja. Ka siin peab Puustelli silmas kvaliteeti.

Puustelli kaupluste planeerimise ja kujundamise juures on näha Soome rahvusvaheliselt tunnustatud kujundusbüroo dSign kätejälge.

Puustelli müüjad

Tänapäevases köögis on innovatiivseid materjale ja palju kodutehnikat. Professionaalne köögiplaneerija peab valdama mitmeid remondiga seotud kogumeid. Paindlik asjade edenemine nõuab planeerijalt peale toimiva ja ergonoomilise köögiplaneerimise ja materjalitundmise mitmete väiksemate kogumite valdamist. Valikuid tehes võib olla hoone ajalooga seonduvad asjaolud vägagi olulised.

Köögivalmistaja peab tundma ka remondiga seotud seadusi ja eeskirju ning olema kogu aeg kursis neisse tehtavate muudatustega. Samuti tuleb ajada korda kõik lubadega seotud kohustused. Terviku oma kontrolli all hoidmine ja teekond esimesest kohtumisest valmis kööki nõuab ulatuslikke oskusi.

Pidev oskuste täiendamine on üks Puustelli nurgakivi ja seepärast on ka iga Puustelli müüja hästi välja koolitatud remondispetsialist. Kaheaastane süstemaatiline koolitus on andnud igale Puustelli töötajale juurde kindlust töötamisel. Koolitajad on ehitusvaldkonna ja köögiplaneerimise eksperdid ja neil on sisustusalased tipposkused. Erialaeksami sooritamise eest on antud välja ka tunnistused. Puustelli eksperdid puutuvad iga päev kokku remondiküsimustega.

Huipputyökalut käytössä

Meie kasutatavad tipptööriistad

Puustelli kaupluste planeerimisprogramm on integreeritud otse meie tehase andmebaasi. Värskeimad uudistooted ja -materjalid jõuavad meie süsteemi ja samas ka meie kaupluste planeerimisprogrammi 3−4 korda aastas, vahel tihedaminigi. Nii on Puustelli klient kohe eelisseisundis ja saab uusimad Euroopa moesuunad oma kööki. Üheski teises kaupluses niisugust võimalust ei ole.