Puustelli ruokailuryhmät

Puustelli söögilauarühmad


Stiilne köögimiljöö sünnib arvukatest detailidest. Samad vastupidavad materjalid eri toodete juures leiavad Puustelli köögis üksteist ja seovad ruumi harmooniliseks ja võluvaks tervikuks, kus ei esine ebakõlasid. Hea näide selle kohta on söögilauarühmad.

Massiivne WoodX

WoodX-komplekti kuuuluvate laudade ja pinkide materjaliks on kase- või tammepuit. WoodX-tooted valmistatakse massiivsest liimpuidust. Samu materjale kasutatakse ka Puustelli mööbli juures. WoodX-mööbliesemed on ökoloogiline valik.

Elegantne Lastu

Disainer Ilkka Suppanen on kavandanud Puustelli jaoks mööblikomplekti Lastu. Meie disainerite esiritta kuuluv ja maailmas hinnatud Suppanen kasutab julgelt uusi materjale ja saab neile soovitud vormingu. Samu materjale kasutatakse ka Puustelli mööbli juures.

Söögilauarühmad Lastu
WoodX ruokailuryhmä
Söögilauarühmad WoodX

WoodX-komplekti kuuluvate laudade ja pinkide materjaliks on kase- või tammepuit. WoodX-tooted valmistatakse massiivsest liimpuidust. Samu materjale kasutatakse ka Puustelli mööbli juures. WoodX-mööbliesemed on ökoloogiline valik.

Puustelli Lastu ruokailuryhmä
Söögilauarühmad Lastu

Disainer Ilkka Suppanen on kavandanud Puustelli jaoks mööblikomplekti Lastu. Meie disainerite esiritta kuuluv ja mujal maailmas hinnatud Suppanen kasutab julgelt uusi materjale ja saab neile soovitud vormingu. Samu materjale kasutatakse ka Puustelli mööbli juures.

Kylpyhuoneet
Vannituba

Puustelli vannitoas algab hommik mõnusalt. Kohe pärast duši all käimist vaatab peeglist vastu erksam nägu. Kapiukse avamine või sahtlisse piilumine annab energiat juurde, kuna kõik on suurepärases korras. Hambaharjad, purgid ja topsid on kohe nähtaval kohal ja hõlpsalt käeulatuses. So Fresh!

Säilytyskalusteet
Säilitusmööbel

Puustelli säilitusmööblit võib paigutada kodus sinna, kus on vaja säilitusruumi juurde ja korda majja saada. Vaheliti liikuvad lükanduksed avanevad kergelt. Säilitusmööbel valmistatakse iga kliendi jaoks eraldi välja valitud mõõtude, materjalide ja varustusega vastavalt kasutusotstarbele. Mööblit on võimalik valida ka valmis komplektide hulgast.

Kodinhoitohuoneet
Majapidamisruum

Majapidamisruumist kujuneb nagu iseenesest musta pesu kogumise, liigitamise ja pesemise koht ning samas muidugi ka puhaste riietega tegelemise, triikimise ja rullimise koht. Majapidamisruum oma mitmete funktsioonidega vajab hoolikat planeerimist, et funktsionaalsus ja ergonoomilisus realiseeruksid ka seal.