Kodinhoitohuoneen kalusteet - Puustelli

Puustelli majapidamisruum


Majapidamisruumist kujuneb nagu iseenesest musta pesu kogumise, liigitamise ja pesemise koht ning samas muidugi ka puhaste riietega tegelemise, triikimise ja rullimise koht. Majapidamisruum oma mitmete funktsioonidega vajab hoolikat planeerimist, et funktsionaalsus ja ergonoomilisus realiseeruksid ka seal.

Puustelli majapidamisruum

Igasse majapidamisruumi võib leida sobiva kappidelahenduse. TailorMade avab kõik võimalused kappide, sahtel- ja põrandakappide mõõdistamise varieerimiseks. Puustelli mööblit on võimalik kavandada elegantselt ilma astmestusteta ja lahendused leiduvad ka probleemsete nurgakohtade jaoks, nii et lõpptulemus jääb stiilne ja ilus. Majapidamisruumi funktsionaalsust lisavad kappide mehhanismid, sahtlite varustus ning mitmesuguste uksemehhanismidega sisustus. Kogu majapidamisruumide mööbel kuulub sisekliimaklassi M1.

Järelemõtlemiseks

Piisavalt suur ja ka sügav valamu ning kõrge kraan koos eemaldatavate kraanitorudega hõlbustavad käsitsi pesupesemist. Põhjalikult tasub pöörata tähelepanu ka kodumasinate valikule ja tutvuda nende funktsioonidega. Ilma masinkuivatuseta võib riiete kuivamine võtta väikeses ruumis ülearu kaua aega. Üks tähtsamatest asjadest on majapidamisruumis ka piisava valgustuse ja piisava arvu pistikupesade kavandamine.

Ruumiplaneerimine

Majapidamisruum on sageli ka hooajaesemete hoiukoht. Suvekübar ja sandaalid poetatakse märkamatult sinna hoiule. Ka jõuluehete jaoks on kohta vaja. Peale selle on majapidamisruum ka suurepärane koht nt paberi- ja kartongjäätmete jms. liigiti kogumise jaoks. Majapidamisruum on lausa universaalne ruum ja sellel võib olla mitmesuguseid funktsioone.

Muud ruumid
Kylpyhuoneet
Vannituba

Puustelli vannitoas algab hommik mõnusalt. Kohe pärast duši all käimist vaatab peeglist vastu erksam nägu. Kapiukse avamine või sahtlisse piilumine annab energiat juurde, kuna kõik on suurepärases korras. Hambaharjad, purgid ja topsid on kohe nähtaval kohal ja hõlpsalt käeulatuses. So Fresh!

Säilytyskalusteet
Säilitusmööbel

Puustelli säilitusmööblit võib paigutada kodus sinna, kus on vaja säilitusruumi juurde ja korda majja saada. Vaheliti liikuvad lükanduksed avanevad kergelt. Säilitusmööbel valmistatakse iga kliendi jaoks eraldi välja valitud mõõtude, materjalide ja varustusega vastavalt kasutusotstarbele. Mööblit on võimalik valida ka valmis komplektide hulgast.

WoodX ruokailuryhmä
Söögilauarühmad

Stiilne köögimiljöö sünnib arvukatest detailidest. Samad vastupidavad materjalid eri toodete juures leiavad Puustelli köögis üksteist ja seovad ruumi harmooniliseks ja võluvaks tervikuks, kus ei esine ebakõlasid. Hea näide selle kohta on söögilauarühmad.