Säilytyskalusteet

Puustelli säilitusmööbel


Puustelli säilitusmööblit võib paigutada kodus sinna, kus on vaja säilitusruumi juurde ja korda majja saada. Vaheliti liikuvad lükanduksed avanevad kergelt. Säilitusmööbel valmistatakse iga kliendi jaoks eraldi välja valitud mõõtude, materjalide ja varustusega vastavalt kasutusotstarbele. Mööblit on võimalik valida ka valmis komplektide hulgast.

Puustelli säilitusmööbel

Puustelli säilitusmööbli hulgas on mitmesuguseid variante erinevatest materjalidest alates. Mööblit on võimalik varustada ja mõõdistada erinevaid kasutusotstarbeid silmas pidades magamistubade, lastetubade, majapidamisruumide, esikute jne jaoks. Valgustuse arvestamine mööblieseme sees lisab kasutusmugavust. 

Puustelli säilitusmööbel Original

Puustelli Original-säilitusmööbel võimaldab luua isikupärase stiili ja meeleolu, kuna karkassi- ja uksematerjalid vastavad üldreeglina mudelile. FosbArt-uste hämmastavalt kaunis krobeline pind arvukates värvitoonides on uusimate hulgast. LegraBoxi sahtlid on Puustelli mööbli standardosa. Põrandakapimudelid sobivad paindliku mõõdistamise ja materjalivalikute tõttu suurepäraselt ka kööki.

Puustelli säilitusmööbel Roomy

Säilitusmööbel Roomy karkassilaiuste ja -kõrguste valik on suur. Lükanduste materjaliks on melamiin või värviline klaas. Uste raamimaterjaliks on alumiinium, mis on ka märkamatuks käepidemeks. Sahtlid on LegraBoxid ja muu varustuse jaoks on palju variante.

Muud säilituslahendused

Puustelli pakub lükandustega kapikomplektide jaoks ka täpseid terviklahendusi, mille mõõdud, sisu ja materjalid on eelnevalt eri otstarvete jaoks valmis planeeritud. Ka valiku tegemine on lihtsam, kui variandid on olemas.

Muud ruumid
Kylpyhuoneet
Vannituba

Puustelli vannitoas algab hommik mõnusalt. Kohe pärast duši all käimist vaatab peeglist vastu erksam nägu. Kapiukse avamine või sahtlisse piilumine annab energiat juurde, kuna kõik on suurepärases korras. Hambaharjad, purgid ja topsid on kohe nähtaval kohal ja hõlpsalt käeulatuses. So Fresh!

Kodinhoitohuoneet
Majapidamisruum

Majapidamisruumist kujuneb nagu iseenesest musta pesu kogumise, liigitamise ja pesemise koht ning samas muidugi ka puhaste riietega tegelemise, triikimise ja rullimise koht. Majapidamisruum oma mitmete funktsioonidega vajab hoolikat planeerimist, et funktsionaalsus ja ergonoomilisus realiseeruksid ka seal.

WoodX ruokailuryhmä
Söögilauarühmad

Stiilne köögimiljöö sünnib arvukatest detailidest. Samad vastupidavad materjalid eri toodete juures leiavad Puustelli köögis üksteist ja seovad ruumi harmooniliseks ja võluvaks tervikuks, kus ei esine ebakõlasid. Hea näide selle kohta on söögilauarühmad.