Kodin muut tilat

Puustelli möbleerib ära kogu kodu


Puustelli on tuntud kui kogu kodu kvaliteetsete sisseehitatud mööbliesemete valmistaja ja täieliku teenindusega tootja. TailorMade mõõdistamine ning ulatuslik materjalivalik ehtsatest puitmaterjalidest ja mitmesugustest konstruktsioonidest alates võimaldab sisustada kõik koduruumid oma maitsele vastava mööbliga.

Puustelli möbleerib kodu iga toa isikupäraselt ja täpselt mõõdistatuna ja teeb neist just niisuguse nagu vaja. Puustelli materjalid on tarnitud meie usaldusväärsete aastatepikkuse koostööga partnerite käest otse meie tehasesse ja nende päritolu on meil täpselt teada. Mööbel valmistatakse mürgivabalt ja komplekteeritakse valmis, kui mitte mööblieseme suurus ei sea piiranguid nende turvalisele transportimisele.

Puustelli vannituppa võib tavaliste karkassimaterjalide asemel valida innovatiivse Puustelli-biokarkassi, mis põhineb ökoloogilisel biokomposiidil. Materjal on 100% veekindel ja sisaldab formaldehüüde 0%.

Suurte mõõtude tõttu tuuakse säilitusmööbel detailidena. Toome ajakava järgi kõik kohale ja  paigaldusmeister paneb mööbli kokku.

2021_Aamupala-110_880x448_web
Leia oma köögistiil
Keittiöideoita
Ideid köögi valimiseks