Keittiön muodot

Köögitüübid


Aastaid tagasi tegi köök hüppe kõrvalisest peidupaigast kodu esinduskohale. Samas hüppasid kaasa ka igapäevased köögiaskeldused, mille hulgas on olulisel kohal toiduvalmistamine. Funktsionaalsuse ja turvalisuse tõttu on endise tähtsusega ka ergonoomilisus ja takistamatu liikumine pliidi, veekraani ja külmkapi vahel.

Funktsionaalsuse kolmnurgad

Puustelli köögiprojekteerija on oma ala asjatundja ja tema hoolitseb selle eest, et funktsionaalsus oleks parimal võimalikul viisil tagatud. Ühisel esmakohtumisel paneb ta kõik soovid kirja. Hiljemalt köögi ergonoomilisuse kavandamisel oleks hea, kui ka peakokk end tutvustaks. Kui arutada võimalikult paljud asjad koos läbi, jõuame tõenäoliselt ka õnnestunud lõpptulemuseni. Ükskõik, kus kodusopis köök ka ei asuks, on kõige tähtsam hoolitseda selle eest, et seal oleks turvaline süüa teha ja meeldiv töötada. Meie oskame teha sinule niisuguse köögi. Sellest saab võimatult Hea Eluruum.

Hea eluruum

Remontimisel või uue ehitamisel on hea meeles pidada köögi tähtsaimat ülesannet. No see on muidugi söögitegemine. On vaja funktsionaalsust, ergonoomilisust ja köögitoiminguid nagu siianigi. On vaja kohti esemete paigutamiseks ja ruumi toiduvalmistamiseks. Samuti läheb vaja piisavalt sahtleid ja panipaiku nõude, vahendite ja ka toiduainete jaoks. Jäätmeidki tekib, mistõttu jäätmete liigiti kogumise nõud peavad olema samuti käeulatuses. Kodumasinate tähtsaim valikukriteerium on energiatõhusus.

2021_Aamupala-110_880x448_web
Leia oma köögistiil
Keittiöideoita
Ideid köögi valimiseks