2022_keittiöasennus_Harjavalta-274_main-2

Köögipaigaldaja – sertifitseeritud asjatundja


Mille järgi tunned ära hea köögipaigaldaja?

Meie köögiplaneerija on selgitanud välja kliendi vajadused ja soovid ja selle alusel on koostatud täpne uue köögi kavand. Köögipaigaldajate ja köögiplaneerijate vahel on tekkinud aastate jooksul sügav usaldus, mille tõttu neil on lihtne tiimina töötada ja köögi paigaldamine õnnestub planeeritud aja jooksul.

Köögipaigaldaja töötab turvaliselt, seadusi järgides ja arvestab oma töötamisel eelkõige kliendi kodu.

Hea köögipaigaldaja tunned ära tõelise professionaalsuse, sõbraliku käitumise, heade sotsiaalsete oskuste ja korraliku tööriietuse järgi. Köögipaigaldaja töötab turvaliselt, seadusi järgides ja arvestab oma töötamisel eelkõige kliendi kodu. Köögipaigaldajal on kasutada asjakohased töövahendid, mille abil paigaldustöö on viimistletud ja lõpptulemus kvaliteetne. Professionaalne köögipaigaldaja alustab alati paigaldustöid remondikohta kaitsekatete paigaldamisega.

2022_keittiöasennus_Harjavalta-499_web


Köögipaigaldajale korraldatakse pidevalt koolitusi

Meie uued köögipaigaldajad läbivad alati enne klientide juures tööle hakkamist uutele paigaldajatele mõeldud koolituse, misjärel nad saavad Puustelli paigaldaja sertifikaadi.

Meie koolitusteenus annab Puustelli köögipaigaldajatele regulaarselt koolitust uudistoodete ja uuemate töömeetodite, nt kinnituslahenduste ja sisustustoodete alal. Koolitusel saavad Puustelli köögipaigaldajad pidevalt ajakohast teavet remonditöid puudutavate seaduste ja mitmesuguste eeskirjade kohta. Kõik tooted muutuvad üha tehnilisemaks, sisustuslahendused uuenevad ja ökoloogiline mõtlemine on juurdunud ka köögipaigaldajate töösse. Pidev koolitus garanteerib, et köögipaigaldajatel on alati kõige uuem teave. Nii soovime me Puustellis kindlustada, et meie klientide köögid on õigesti paigaldatud ja kööki on turvaline kasutada ka aastate pärast. 

Soovime tagada, et meie klientide köögi kasutamine on turvaline ka aastate pärast.

Puustelli köögipaigaldajad on saanud klientide suure tänu osaliseks.

Klientide rahulolu meie köögiplaneerija ja tema tööga mõõdetakse pidevalt soovitusindeksi (Net Promoter Score, lühendatult NPS) abil. Aastast aastasse ületavad köögipaigaldajad klientide ootusi ja kliendid soovitavadki neid oma sõpradele-tuttavatele.