Puustelli tehdasalue 2020

Puustelli Group Oy


Puustelli Group Oy on kvaliteetse köögimööbli ja muu sisseehitatud kodusisustuse valmistaja ning terviklikele remontidele spetsialiseerunud täisteenindusettevõte. Puustelli on Soome suurim köögimööbli valmistaja ja ostetuim köögimööbli kaubamärk alates 1983 aastast. 
*Rakennustutkimus RTS Oy: Omakotirakentajatutkimukset /Eramuehitamisuuringud/ 1983−2023

Soome kvaliteetkööke igaühe jaoks

Puustelli valmistab kõrge kvaliteediga sisseehitatud mööbliesemeid kogu kodu sisustamiseks ja teostab kogu remondi ALL Inclusive kontseptsiooni alusel. Kaasaegne mööblitehas asub Harjavaltas samas kohas ja samal krundil, kuhu juba 100 aastat tagasi asutati emaettevõte Harjavalta Oy.

Puustelli on ökoloogiline eeskuju ja tuleviku suunanäitaja mööblitööstuse alal. Uuringutulemuste kohaselt ökoloogiline Miinus-köök on konkreetne näide selle kohta. Soovime pakkuda oma klientidele vaid parimat.

Puustelli Group Oy kuulub Harjavalta kontserni, mis on Soome pereettevõte. Kontserni kuuluvad ka Kastelli Group Oy ja Lapti Group Oy. Kontserni ärikäive oli 2023 aastal 407 miljonit eurot ning alalisi töötajaid oli 1200.

Puustelli on ka tugevalt rahvusvahelisemaks muutuv organisatsioon. Mööblit müüakse oma erikaupluste kaudu peale Soome ka Rootsi ja Balti riikidesse. Puustelli Miinust eksporditakse ka USA-sse.