Puustelli Projektimyynti

Projektimüük


Kas sooviksid saada mööbli tootmise valdkonna juhtiva ettevõtte partneriks ja kõike hõlmava teeninduspaketi?

Soome Puustelli Pro toote- ja teeninduskomplekt

Oma pika ajaloo ja oskusteabe abil oleme töötanud välja ainulaadse toote- ja teeninduskontseptsiooni professionaalsete ehitajate jaoks. Puustelli Pro hõlmab kogu teenindusahelat planeerimisest kuni paigaldamiseni välja. Peale mudelivalikusse kuuluvate toodete ja teenuste saad meie käest ka enneolematud logistikateenused, nii et komplekti kõik tooted toimetatakse ühekorraga ehituskohta.

VÕTA ÜHENDUST

MATERJALIKOGU

KONTAKTANDMED

 

 

 

 

 

 

 

   

 

Soome Puustelli Pro toote- ja teeninduskomplekt
Suunnittelu ja asukasmuutokset
Planeerimine ja elanike tehtavad muudatused

Võid mureta pöörduda ehitusobjektide mööbliplaneerimisel meie poole. Me tagame, et mööbel, kodumasinad ja lisatooted on töötatud välja ergonoomiliselt õigesti ja sobivad omavahel laitmatult kokku.

Vastaval kokkuleppel hoolitseme me ka elanike soovitud muudatuste tegemise eest vastavalt ehitusprojekti ajagraafikule, tagame, et tehtavad muudatused on vastava ruumi jaoks sobivad ning vastutame ka nende tegemiseks vajalike kontrollmõõtmiste eest.

Harppipiirros
Mõõdistamine, teavitamine ja objektide külastamine

Õige mõõdistamine on õnnestunud mööblitellimuse alussammas. Meie spetsialistid teevad lõpliku mõõdistamise sinu eest. Nad kontrollivad kohapeal, et kõik vajalik on arvesse võetud.

Teabe liikumise kindlustamiseks oleme töötanud oma tellimuste ja objektide üleandmiste jaoks välja elektroonilise jälgimissüsteemi. Regulaarsed ehituskoosolekud tagavad tellimuste täitmise õigeaegselt ja sujuvalt.

Kalusteasennus ja keittiön käyttöönotto, Puustelli
Paigaldustööd

Puustelli paigaldustööd tehakse alati väljaõppinud ja sertifitseeritud paigaldajate garantiitööna.

Kui paigaldus on valmis, jääb järele vaid töö üleandmine. Samas anname üle ka köögi jaoks vajalikud hooldus- ja garantiidokumendid.

Vajaduse korral korraldame oma tehase koolitusruumides ka sinu ettevõtte töötajatele vajaliku väljaõppe Puustelli toodete jaoks.

Harppipiirros
Materjalikogud planeerijatel

Puustelli spetsialistide jaoks mõeldud materjalikogud (BIM) saab nüüd laadida Revit ja Archicad programmidesse.

Sertifikaatit
Sertifikaadid

Kõik Puustelli teenused kuuluvad rahvusvahelisse ISO sertifitseerimissüsteemi. Meie sertifikaadid hõlmavad nii kvaliteedijuhtimise süsteemi (ISO 9001) kui ka keskkonnaprogramme (ISO 14001).