Suunnittelupalvelu

Teenused


Puustelli müüjad on köögidisainimise spetsialistid. Nad hoiavad kogu projekti ajal ohje enda käes.

Me teeme Puustellis võimalikuks su elu lihtsaima köögiostu. Pakume kompleksset teeninduskontseptsiooni planeerimisest kuni paigalduseni välja.

Oleme sinu teenistuses
Maksuton ideointi- ja suunnittelupalaveri, Puustelli
Pakume teie köögi kujundamisel ideid ja lahendusi

Uue köögi planeerimist alustatakse ühisest planeerimiskohtumisest. Sinul kui kliendil on võimalus rääkida köögidisainijale sellest, mis on su praeguse köögi head ja funktsionaalsed küljed, ning loomulikult sellest, missuguseid parandusi soovid oma uude kööki.

Trendid tulevad ja lähevad, kuid asjatundlik köögiplaneerija oskab rääkida sulle, kuidas ühendada trendid ja ajatus.

 

Mittaus, Puustelli palvelut
Mõõdistamine

Meil Puustellis võtab köögiplaneerija mõõdistamisvastutuse enda peale. Meie vastutame selle eest, et kogu uue köögi mööbel, tööpinnad, kodumasinad ja kõrvaltooted sobiksid nende jaoks kindlaks määratud kohtadesse. Me kontrollime üle ka uste, akende ja võimalike kinni kaetavate torude asukohad. Peale otseste mööblimõõtude võtmise paneme me paika ka mitmeid tehnilisi detaile nagu elektripistikute ja veekraanide asukohad, ventilatsioonisüsteemi ja kandvad seinakonstruktsioonid.

Suunnitelma uudesta keittiöstä
Uue köögi projekt

Ühiste vestluste alusel koostab köögiplaneerija uue köögi kohta visuaalse 3D mudeli. Ta arvutab ka täpselt välja, kui palju uus köök maksma läheb ja kui kaua tellimuse täitmine kestab. Materjalivalikud annavad uue köögi mudelile viimase lihvi.

Puustelli-kalusteiden valmistus – Made in Harjavalta
Mööbli valmistamine – Made in Harjavalta

Mööblitööstuse tippu esindav tehas asub Harjavaltas samal krundil, kuhu juba 100 aasta tagasi pandi emaettevõtte nurgakivi. Puustellis on kvaliteet olnud alati auasi ja selle poolest meid ka tuntakse. Kvaliteet on näha pikaealiste ja vastupidavate toodete juures, mis valmistatakse kõrge kvaliteediga ja usaldusväärsetest allikatest pärit olevatest materjalidest keskkonda austades.

2022_keittiötoimitus_Harjavalta
Üks transport – mitmekordne kasu

Kui su uus köögimööbel on meie tehases valminud, teatame sulle täpse kohale toimetamise kuupäeva. Tellitud köögimööbel ja selle juurde kuuluvad masinad ja varustus kantakse koju sisse ja sul pole vaja aidata neid kanda. Puustelli tellimusel on alati transpordikindlustus.

2022_keittiöasennus_Harjavalta-1569_coll
Mööbli paigaldamine ja köögi kasutusse võtmine

Sertifitseeritud paigaldaja töötab su kodus oskuslike võtetega. Puustelli paigaldaja tööle antakse kahe aastane tehasegarantii. Mööblipaigaldajal on olemas oma ala viimane teave ja professionaalsed tööriistad, nii et lõpptulemus on viimistletud ja laitmatu.

Kui köök on valmis, on viimase koristamise ning töö vastuvõtmise aeg. Samas instrueerib meie paigaldaja sind selles, kuidas köögi sisseseadet ja kodumasinaid kasutada.

Onnistunut lopputulos, keittiöremontti, Puustelli palvelut
Õnnestunud lõpptulemus

Rahulolev klient on meile auasi. Seepärast ei teegi me oma toodete ega teenuste kvaliteedi juures mingeid järeleandmisi.

Klientide rahulolu meie köögiplaneerijate ja mööblipaigaldajate tööga mõõdetakse pidevalt soovitusindeksi (Net Promoter Score, lühendatult NPS) abil. Aastast aastasse ületavad need klientide ootusi ja kliendid soovitavadki neid oma sõpradele-tuttavatele.

Takuu_nosto_2_672x400
Puustelli toodete funktsioneerimisgarantii

Puustelli toodete funktsioneerimisgarantii on 2 aastat. Iga toote mehhanismidele antud garantiid on maksimaalselt isegi kuni 30 aasta pikkused. Puustelli paigaldaja mööblipaigaldustööle anname kaheaastase tehasegarantii. Nende toodete, mida me ise ei valmista (kodumasinad, valamud, kraanid, valgustid jne), garantii on soovitustele vastav. Tarbijatehingute puhul kindlaks määratud garantiiaeg on vähemalt 2 aastat. Garantiitingimustega tutvu täpsemalt meie kaupluses 

Puustelli_järelmaks
Puustelli-rahastamine

Rahastuse pakkumine kuulub pakutava teenuse juurde. Rahastuse abiga on võimalus teostada suuremaid köögiunistusi väikeste kuumaksetega. Üha rohkem kliente teostab oma köögi sisustamise lisarahastusega.

LOE LISAKS