Kylpyhuoneet

Puustelli vannituba


Puustelli vannitoas algab hommik mõnusalt. Kohe pärast duši all käimist vaatab peeglist vastu erksam nägu. Kapiukse avamine või sahtlisse piilumine annab energiat juurde, kuna kõik on suurepärases korras. Hambaharjad, purgid ja topsid on kohe nähtaval kohal ja hõlpsalt käeulatuses. So Fresh!

Puustelli vannituba

Vannituba on privaatne territoorium, kus igaühe hommikurutiinid algavad omamoodi. Mis oleks veel parem kui see, et hommikuste askelduste ajal oleks kõik vajalik hõlpsalt käeulatuses. Täpselt nagu mistahes teinegi ruum vajab vannituba isikupärast planeeringut koos valgustusega. Funktsionaalsus ja turvalisus on põhiväärtused. 

Puustelli vannitoamööbli hulgast leiab klindla peale sobiva lahenduse, kuna materjale ja värve on rikkalikult. Mõõdistuski pole takistuseks, kuna riigi parim mõõdistus võimaldab saada igasse ruumi sobiva mööbli valamukappidest kõrgete kappideni välja.  

Karkassimaterjalid

Puustelli karkassimaterjalide hulgas on möbleerimisolukorrast sõltuvalt palju variante. Kuiva sanitaarruumi sobivad melamiinpinnaga laastplaatkarkassid, mille servad on üleni kaetud. Peale valge on palju muidki karkassivärve. Natuke rohkem niiskusekindel melamiinkarkass on valge ja selle servad on lasermeetodiga üleni kaetud.

Innovatiivne ja patenteeritud  

Puustelli on töötanud vannitubade jaoks välja ka innovatiivse karkassilahenduse ja teist niisugust pole olemas. Vannitoamööbli karkassimaterjaliks on tavaliselt melamiinkattega laastplaat. Puustellis korvab selle plaadimaterjali bioraam. Eelised on vaieldamatud. Raami materjal on biokomposiit, mis on ökoloogiline, täielikult taaskasutatav, 100% veekindel ja mille formaldeüüdisisaldus on 0%. Raami väliskülgede disainmuster sobib kokku mitme stiiliga. Niiske ruumi jaoks on Puustelli biokarkass ainulaadne valik. Uksematerjali valikule tasub pöörata tähelepanu kapi asukoha planeerimisel.

Paigaldusvalmis lahendused

Puustelli vannitoamööbel on paigaldusvalmis, eelnevalt kokku pandud, tasapinnad valmis mõõdetud ja valamuavade kohad arvesse võetud. Valgustid ja pistikupesad tehakse vastavalt kavandile. Kõik mööbliesemed sulguvad hääletult ja pehmelt. Sahtelkappide juures kasutame mehhanismide aadliks peetavaid LegraBox-sahtleid. Puustelli mööbel ei põhjusta ka sisekliimaprobleeme. Kõik tarnitakse korraga kohale ja kantakse koju sisse. 

Muud ruumid
Säilytyskalusteet
Säilitusmööbel

Puustelli säilitusmööblit võib paigutada kodus sinna, kus on vaja säilitusruumi juurde ja korda majja saada. Vaheliti liikuvad lükanduksed avanevad kergelt. Säilitusmööbel valmistatakse iga kliendi jaoks eraldi välja valitud mõõtude, materjalide ja varustusega vastavalt kasutusotstarbele. Mööblit on võimalik valida ka valmis komplektide hulgast.

Kodinhoitohuoneen kalusteet - Puustelli
Majapidamisruum

Majapidamisruumist kujuneb nagu iseenesest musta pesu kogumise, liigitamise ja pesemise koht ning samas muidugi ka puhaste riietega tegelemise, triikimise ja rullimise koht. Majapidamisruum oma mitmete funktsioonidega vajab hoolikat planeerimist, et funktsionaalsus ja ergonoomilisus realiseeruksid ka seal.

WoodX ruokailuryhmä
Söögilauarühmad

Stiilne köögimiljöö sünnib arvukatest detailidest. Samad vastupidavad materjalid eri toodete juures leiavad Puustelli köögis üksteist ja seovad ruumi harmooniliseks ja võluvaks tervikuks, kus ei esine ebakõlasid. Hea näide selle kohta on söögilauarühmad.