Esitteet

Kataloogid


IdeedeKataloog_2024_kansi

IdeedeRaamat

Köök on suur ost ja investeering. Seda ei tohiks ülepeakaela valida. Võta seega mõnus asend ja sukeldu IdeedeRaamatu maailma. IdeedeRaamat pakub inspireerivaid köögikomplekte ja abi planeerimisel. Leiad selles ideid erinevate stiilide jaoks, kuid iga Pustelli köök mõõdistatakse ja planeeritakse sinu jaoks individuaalselt kõiki su soove arvestades.

Vihreä kirja kansi

Roheline Raamat

Iga Puustelli toode on valmistatud vastutustundlikult selle esimestest meetritest alates. Puustelli tooted kuuluvad juba kõik ka M1 klassi, st parimasse sisekliimaklassi. Mööbliesemed on puhtad, need ei lõhna ebameeldivalt, ei põhjusta ärritusi ega allergiaid. Tervise seisukohast on puhas sisekliima esmase tähtsusega.

TailorMade_2021_kansi

TailorMade mõõdistamine

Puustelli TailorMade mõõdistamine annab meist igaühele ergonoomilise köögis töötamise võimaluse. Kolm töötamiskõrgust Low, Medium ja High, neli reguleeritavat soklikõrgust ning üle kümne tööpinna kõvaduse viimistlevad äärmise täpsusega ergonoomilise kõrguse. Peale selle säilib iga köögi 3D kuju elegantne erinevate mõõtude korral.

MateriaalitOpas_2024_kansi

MaterjaliTeatmik

Praktiline funktsionaalsus nii köögis kui ka mujal kodus sünnib hoolika projekteerimise ja õigete materjalivalikute tulemusel. MaterjaliTeatmikust leiad lisateavet Puustelli materjalide ja toodete kohta. Kasuta seda koos IdeedeRaamatuga.

 Ökoloogilise_Miinus_köögi_2023_3_kansi

Ökoloogiline Köök Miinus

Ökoloogiline Köök Miinus. See kataloog pakub sulle inspireerivaid ökoloogilisi köögikomplekte ja näpunäiteid köögi planeerimise jaoks. Saad inspireerivaid ideid erinevate köögistiilide kohta, kuid pane tähele, et iga Miinus planeeritakse just vastavalt sinu soovidele.

KalusteOhje_2024_kansi

Hoidmis- ja hooldusjuhend

Neid hoidmis- ja hooldusjuhendeid järgides kannad hoolt selle eest, et garantii kehtib ja et köök säilib pikki aastaid toimivana. Soovitame sul lugeda hoidmis-, hooldus- ja kasutusjuhendi hoolikalt läbi. Nii õnnestub sul oma mööblit kõige paremini ära kasutada ja hoolitsed selle eest, et köögi funktsionaalsus ja väärtus säiliksid ka edaspidi.