Puhtaasti M1-luokassa

Puhas siseõhk – tähtis tervisele


Puustelli materjali- ja tootevalik on kõige laiem kogu mööblitööstuse alal. Uusi testitavaid materjale ja nendest valmistatud tooteid tuleb kogu aeg juurde. Siseõhu puhtuse mõõtmisel on kasutusel kolm klassi. Ehitusteabe sihtasutus Rakennustietosäätiö on klassifitseerinud meie tooted ja need kuuluvad peaaegu sajaprotsendiliselt parimasse sisekliimaklassi M1.

Saasteaineid testitakse kambrimeetodil, mille abil selguvad tootest eralduvad ühendid ja nende kontsentratsioon: orgaanilised haihtuvad ühendid VOC/TVOC, ammoniaak ja formaldehüüd. M1 klassifitseeringu jaoks tehakse peale selle veel sensoorne hindamine, millega saadakse kindlust sellele, et tootest ei eraldu toaõhku hingamisteid ärritavaid lõhnu.

Puustelli paigaldamisel kasutatavate pinnamaterjalide ja nende kinnitus- ja pinnatöötlusmaterjalide valikul on võimalik valida M1 klassi kuuluvaid variante.

Harjavalda kvaliteet on muutunud juba mõisteks.

Puustelli kvaliteet koosneb vastupidavatest ja puhastest materjalidest ja keskkonnasõbralikest tootmisviisidest. Meie mürgivaba tootmine annab kindluse, et Puustelli mööblit on turvaline valmistada, kasutada ja toodete elukaare lõppedes ka turvaliselt hävitada.

Puustelli on Soome suurim köögimööbli valmistaja ja ostetuim* köögimööbli kaubamärk alates 1983 aastast. See ei saa olla juhus. Me pakume oma klientidele Soome kõige parimaid tooteid ja kõige parimat teenindamist. *Rakennustutkimus RTS Oy: Omakotirakentajatutkimukset /Eramuehitamisuuringud/ 1983−2021