Köögikappide uksed

Puustelli_keittiön_kaapin_ovet_2024_main

Puustelli ainulaadselt lai uksemudelite valik koosneb täielikest mitmete uksemudelitega ukseperedest. Uksepered on mõeldud kõigi mööbliesemete jaoks, kaasa arvatud ka kõige suuremad põrandakapid. Ukseperede materjalide hulgas on erinevaid variante, mistõttu mööblit on lihtne kavandada kõigi eluruumide jaoks. Märgruumide jaoks on oma innovatiivsed lahendused.

Mudelite järgi võib jagada Puustelli uksed laias laastus viide rühma. Sileuksed, tahveluksed, võlvkaarega uksed ja klaasuksed. Neist igaühes on kümneid ukseperesid, millest igaühes ka arvukalt eri värvitoonides materjale. Viienda rühma moodustavad alumiiniumist raamuksed, mis sobivad hästi sileuste partneriteks.

Võtame kogu aeg valikusse uusi inspireerivaid materjalivariante, mida pole peale Puustelli kuskilt mujalt saada. Meie disainerite kasutuses on alati kõige viimased uudistooted ja nad on meelsasti toeks valiku tegemisel. Uksemudel, materjal ja värv avaldavad kõik omalt poolt mõju nii stiilile kui ka miljööle. Tutvu ustevalikuga mudelite või materjalide kaupa.