Erispoonid valmistatakse tavaliselt selleks kasvatatud, kiire kasvuga lehtpuuliikidest. Eri puuliikide jäljendamine on võimalik, sest tänapäeva tehnika pakub selleks võimalusi. Meie kollektsioonis olev voolujooneline OakLook jäljendab tamme kõige stiilsemalt. Reibas Figure on näide sellest, kuidas ka kõige eksootilisemaid puidumustreid on võimalik järele teha. Skandinaavialik ja vaoshoitud WildBirch on samuti tehniline tulemus, kuid erineb eelnimetatutest selle poolest, et valmistamisprotsessis kasutatud puuliik on Soome kask.

Spoonipindu võib uksemudelist olenevalt lakkida, õlitada, peitsida või värvida. Kõik pinnatöötlusmaterjalid on mürgivabad ega põhjusta ärritust. Iga puituks on alati omailmeline. Selle puhul ütleb oma sõna loodus ja meie ei saa seda mõjutada. Lehekülgedel esitatud puidumustrid ja nende värvitoonid on suunavad ja võivad tegelikkusest erineda.

Vanad traditsioonilised puusepaoskused on säilinud meie tehases juba aastakümneid. Seepärast valmistame ka kõik spetsiaalspoonist uksed oma Puustelli tehases Harjavaltas. Tänu puhastele materjalidele ja mürgivabale tootmisprotsessile kuulub iga Puustelli spetsiaalspoonist uks parimasse sisekliimaklassi M1.