Materiaalit

Täiuslik köök


Puustelli mööbli valmistamisel on materjalide ja mehhanismide kvaliteedinõuded kõrged. Täiuslikku ja kõrgetele kvaliteedinõuetele vastavat köögikomplekti on võimalik valmistada ainult juhul, kui koos köögimööbliga koos kööki paigaldatavad kodumasinad, valamusüsteemid ja valgustid on kvaliteetsed ja sobivad kokku meie mööbliesemetega.

Meie Euroopa koostööpartnerid on ülemaailmselt hinnatud ja vastutustundlikult töötavad etevõtted, kellega oleme juba aasakümneid koostööd teinud . Me tunneme teineteist. Saame esimeste hulgas teada tulevatest uudistoodetest. Meie vahel valitseb vastastikune usaldus ja austus.

Puustelli materjalid

On üldteada, et materjalivalikute suhtes oleme me nõudlikud ja valime materjalid ise vastavalt oma keskkonna- ja kvaliteedikriteeriumidele valmistajate juures välja. Tunneme Puustelli materjalide päritolu ja seda, kuidas ja millest need on tehtud. Materjalid tarnitakse otse meie tehasesse. Meie keskkonnaväärtused ja kvaliteedieesmärgid on samad.

Välja valitud materjale testitakse meie tehases veel mitmel meetodil. Peale koormustesti tegemist testitakse hõõrdumistestiga ja mitmete vedelate ärrititega pindade ja värvide vastupidavust. Õige tooni leidmiseks testitakse veel erinevat valguste mõju pinnatöötlusvärvidele. Puustelli valikusse jõuavad ainult need materjalid, mis vastavad meie vastutustundliku elukaareplaneerimise nõuetele.

Puustelli mehhanismid

Ka rahvusvaheliselt hinnatud sahtelkappe ja mehhanisme valmistavate ettevõtetega on meil aastakümnetepikkune koostöö. Me tunneme üksteist ja meie koostööviis on lihtne ja vahetu. Meie väärtusmaailm ja kvaliteedieesmärk on samad. Puustelli mõlema komplekti, nii Originali kui ka Miinuse mööblimehhanismid ja sahtlid on premium kvaliteediga, mis tähendab seda, et mehhanismide funktsionaalsus, vastupidavus ja disain on viimseni lihvitud.