Mallistot

Mudelitevalik


Puustelli mööbel sobib kodu kõikidesse ruumidesse. Meie mudelite hulgast leiad erinevaid variante investeerimise eesmärgil ostetud korteritest kuni nõudlikema luksuskorteriteni välja.

Oma toodang ja tehas Harjavaltas tagavad tellimuste kiire ja paindliku täitmise.

Projektimüügi mudelikomplektid
Puustelli Original keittiö
Puustelli Original

Soome populaarseim ja ulatuslikem komplekt, suurim osa toodetest ja materjalidest on meie enda toodetud.

Urbaani keittiökokonaisuus
Puustelli Miinus

Meie välja töötatud uut tüüpi ökoloogiline köök, mille iga osa on ökoloogiliste põhimõtete alusel valmistatud. Puustelli Miinuse valmistamisel ei kasutata ei MDF ega laastplaate, ei melamiin- ega laminaatpindu. Karkassi külgraam on biokomposiidist ja tootele on väljastatud Euroopa patent.

Puustelli PRO malliryhmä
Puustelli Pro

Objekti või kliendi jaoks eraldi disainitud mudelikomplekt meie projektimüügiklientidele. Majatööstuse ja teatud elamupiirkonna plaanipärase ehitamise objektide jaoks tarnime me tavaliselt komplekte, mille hulka kuuluvad peale mööbli ka kodumasinad, valamud, valgustid ja nii edasi.

Valikusse kuuluvad ka vannitubade ja riietusruumide ning majapidamisruumide mööbel.

PGPRO malliryhmä
PGPRO

PGPRO on Puustelli ehitusettevõtete jaoks välja töötatud komplekt valikuliste karkassimõõtude ja materjalidega. Küsi lisateavet meie spetsialistide käest!

Materjalide värvivalik on valitud hästi sobituvaks ja igasse ruumi on lihtne leida oma, kodune meeleolu.
Samatähtis on, kuidas see kodune meeleolu on tegelikult saavutatud.

Puustelli mööbel on valmistatud kõrgekvaliteetsetest, ohututest materjalidest ja parimasse M1-siseõhu klassi kuulub üle 90% Puustelli tootevaliku toodetest.

Võta meiega ühendust

Huvitud Puustelli köökidest? Renoveerid vana kööki või ehitad uut maja? Täida vorm ja meie professionaalne müügimees võtab ühendust.
2021_Aamupala-110_880x448_web
Leia oma köögistiil
Keittiöideoita
Ideid köögi valimiseks