FosbArt-uksed

FosbArt-ovet

FosbArt-uste disain ja teostus on Puustelli sulest.  Ukse kare pind ärkab valmistamisel lausa erilisel kombel ellu. Harjatud pind ja värvid teevad igas uksest unikaalse kunstiteose. Tänu puhastele materjalidele ja mürgivabale tootmisprotsessile kuulub iga FosbArt-uks parimasse sisekliimaklassi M1. FOSB-mööbliplaat on tuttavast OSB-plaadist peensõmeram ja kavandatud spetsiaalselt mööbli jaoks. Nähtaval olevad puitlaastud annavad karedust ja on ka pinnal tunda. Harjatud pind ning sadade värvitoonide abil saavutatud sära teevad võimalikuks selle, et unikaalsetest mustritest koorub vapustavalt kaunis kunstikollektsioon.
Unique-uksepere teostus vastab karvapealt industriaalstiilile. Uste unikaalne krobeliseks harjatud pind paneb iga värvivariandi uskumatul kombel elama. Uksemudel on isikupärase sisustaja täielik unelm.
FOSB = Furniture Oriented Strand Board

Vanad traditsioonilised puusepaoskused on säilinud meie tehases juba aastakümneid. Seepärast valmistame ka kõik FosbArt-uksed oma Puustelli tehases Harjavaltas. Tänu puhastele materjalidele ja mürgivabale tootmisprotsessile kuulub iga Puustelli FosbArt-uks parimasse sisekliimaklassi M1.