Keittiön kodinkoneet

Köögimasinad


Peale köögimööbli on samal projekteerimislaual ka kõik kliendi soovidele vastavad kodumasinad. Köögi funktsionaalsuse seisukohast on tähtsad külmseadmete ja pliidiümbruse asukohad. Iga integreeritud kodumasina jaoks valmistatakse täpselt mõõtude järgi oma kapp.  

Integreeritavad kodumasinad

Puustelli köögis on iga kodumasina jaoks kohad eraldi ja täpselt välja arvestatud. Nii tagame me vaba õhuringluse masinate ümber, saavutame ühtse stiili, hoiame ära asjatute katteplaatide kasutamise ning ka kappides oleva ruumi saab maksimaalselt kasutusse.

Kapid kodumasinate jaoks

Puustelli kodumasinate jaoks mõeldud mööblit pole vaja paigalduskohas viimistleda, kuna see on paigaldusvalmis. Puustelli biokomposiitrest tagab vaba õhuringluse täpselt neis kohtades, kus see masina seisukohast on vajalik. Vaba õhuringluse tagamine avaldab mõju ka masina energiakulutusele. Täpselt mõõtude järgi valmistatud mööbel võimaldab paigutada kodumasinad ergonoomiliselt õigele kõrgusele ja teeb samas võimalikuks ka nende turvalise kasutamise.

Koos või eraldi

Kui tellid köögimööbli Puustellist, jääb kodumasinate hankimine vaid harva eraldi ülesandeks. Ja miks see peakski jääma, seondub ju sellega nii palju pisiasju, mida tuleb arvesse võtta. Peale selle teeb Puustelli aastakümnete pikkune koostöö juhtivate Euroopa kodumasinatootjatega võimalikuks pakkuda oma klientidele äärmiselt konkurentsivõimelisi hindu. Puustelli kliendile transporditakse kõik köögimööblid ja kodumasinad ühekorraga otse meie tehasest kohale ja kantakse ka korteriuksest sisse.

Kodinkonetoimittajat_logot_1920x80
Veekraan koos valamuga ja valgustus
Keittiön allas, hana ja jätelajittely
Köögivalamu, kraan ja jäätmete sortimine

Valamu, kraan ja jäätmete sortimine on kõik koos üks köögi funktsionaalsuse tähtsamaid elemente. Mööblilt nõuab see vastupidavust, mitmesuguseid jäätmete liigiti kogumise jaoks valmis mõeldud lahendusi ning paindlikku mõõdistamist erinevate köökide jaoks. Õnnestunud kombinatsioon lihtsustab paljusid argiaskeldusi köögis.

Keittiön valaistus
Köögivalgustus

Puustellis kuulub tervikliku planeerimise hulka ka valgustus. Üldvalgustus ja kompleksne tööpindade valgustus mängivad igas köögis funktsionaalsuse ja turvalisuse seisukohast tähtsat rolli. Kui juba kavandamisel võtta arvesse seda, kui palju pistikupesi soovidele vastavalt vaja läheb, võib ka pikendusjuhtmetega hüvasti jätta.