Puit on taastuv loodusvara ja ökoloogiline materjalivalik. Köögi massiivpuidust tööpind on pikaealine, seda on võimalik parandada ja hõlpus hooldada. Puidul on fenomenaalne võime ladustada endasse süsinikku ja teeb seda kogu oma eluea vältel. Puidust tööpinna elukaare lõppedes on võimalik tööpind ära põletada, nii et süsinik jõuab tagasi atmosfääri. Kasutame ainult PEFC ja FSC sertifikaadiga metsade puuliike. See tagab, et metsad on terved ja et nende uuendamise eest kantakse hoolt.

Puittööpinnad Wood

Wood-tööpindade puidutekstuur jätkub loomulikuna üle kogu tööpinna. Wood-tööpinna võib õliga immutada või lakkida. Tööpindu on võimalik saada ka töötlemata puidust, kuid enne kasutusse võtmist tuleb pindu viimistleda. Puustelli iga massiivtööpind oma eri puiduliikide ja pinnatöötlusega kuulub parimasse sisekliimaklassi M1.

Puittööpinnad BlockWood

BlockWood-puittööpinnad valmistatakse väiksematest tükkidest, mis erinevad selgelt üksteisest. Liimpuittööpinda võib õliga immutada, lakkida või peitsida, samuti võib selle serva töödelda. Tööpindu on võimalik saada ka töötlemata puidust, kuid enne kasutusse võtmist tuleb pindu viimistleda. Puustelli iga massiivtööpind oma puiduliikide ja pinnatöötlusega kuulub parimasse sisekliimaklassi M1.