2022_keittiöasennus_Harjavalta-968_main

Köök paigaldatuna – Puustelli täisteenus


Köögimööbli paigaldus ei ole mistahes remonditöö; seda tehes tuleb osata materjalidega ringi käia ja teha töö ära nii, et lõpptulemus oleks esteetiline ja laitmatu. 

Koordinointi ja aikataulutus, keittiö asennettuna, Puustelli

Köögi uste taha on praegusel ajal peidetud ka palju argitöid hõlbustavaid mööbliesemeid, mehhanisme ja elektrifitseeritud osi. Köögimööbli paigaldamine nõuabki erioskusi ja peale kutseoskuste läheb selle töö juures vaja ka õigeid töövahendeid. 

Puustelli ISO 9001 standardile vastav kvaliteedisüsteem garanteerib, et uue funktsionaalse köögi paigaldamine sujub ladusalt kokkulepitud ajagraafiku ja maksumushinnangu raames.

Suojaus, keittiö asennettuna, pölytön remontti, Puustelli

Köögimööbel on iga päev silma all olev mööbel. Seepärast on peale valmistamise suur tähtsus ka paigaldustöö tulemusel. Puustelli professionaalne paigaldusteenus teeb paigaldamisest turvalise.

Viimistlus ja laitmatu paigaldus on alati köögiremondi kroon. Sel teel kindlustatakse, et lõpptulemus on silmale meeldiv ka pika aja pärast.

2022_keittiöasennus_Harjavalta-1564_coll

 

Puustelli paigaldaja annab uue köögi sulle üle ja juhendab sind köögi kasutamise ja hooldamise suhtes. Nii saad oma uuest köögist rahulikul meelel mõnu tunda.