Puustelli Lastu ruokailuryhmä

Söögilauarühmad Lastu


Disainer Ilkka Suppanen on kavandanud Puustelli jaoks mööblikomplekti Lastu. Meie disainerite esiritta kuuluv ja mujal maailmas hinnatud Suppanen kasutab julgelt uusi materjale ja saab neile soovitud vormingu. Samu materjale kasutatakse ka Puustelli mööbli juures.

Söögilauarühmad Lastu

Lastu mööbli on kavandanud Puustellile disainer Ilkka Suppanen. Meie disainerite esiritta kuuluv ja ka mujal maailmas hinnatud Suppanen kasutab julgelt uusi materjale ja saab neile soovitud vormingu. Tänapäeva avatud ruumiplaneerimisel on spetsiaalspoonist pinnakattega Lastu söögilauarühmi lihtne köögimööbliga kokku sobitada, kuna samu materjale on kasutatud ka Puustelli mööbliesemete juures.

Lastu ryhmä 1

Leidlike detailidega Lastu laud on massiivsest vineerist, mille pinnamaterjaliks võib valida laminaadi või spetsiaalspooni. Lastu toolid on spetsiaalspoonkattega kasevineerist ning nende juures on ühendatud jõulised detailid kauni lihtsustatud vormiga.

Lastu ryhmä 2
Teised söögigrupid
WoodX ruokailuryhmä
Söögilauarühmad WoodX

WoodX-komplekti kuuluvate laudade ja pinkide materjaliks on kase- või tammepuit. WoodX-tooted valmistatakse massiivsest liimpuidust. Samu materjale kasutatakse ka Puustelli mööbli juures. WoodX-mööbliesemed on ökoloogiline valik.